Kontakt

Kontakt

Adres

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna
ul. Gdańska 59, 77-100 Bytów

Godziny pracy

Sekretariat poradni jest czynny:
od poniedziałku do czwartku: 7:30 -17:00
piątek: 7:30 - 15:30

Informujemy, Poradnia Psychologiczno Pedagogiczna będzie czynna w n/w dniach:
24.12.2018 od godz. 7.30 do godz. 13.00
31.12.2018 od godz. 7.30 do godz.14.00

Telefon

59 822 25 20

E-mail

sekretariat@poradniabytow.pl

NIP, REGON

NIP: 842-10-23-184, REGON: 000908490

Klauzula informacyjna o ochronie danych osobowych dla klientów                   korzystających z pomocy Poradni Psychologiczno - Pedagogicznej                  w Bytowie

 

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO) z dnia 27 kwietnia 2016 roku, uprzejmie Pana/Panią informuję, iż:


pkt. 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Poradnia Psychologiczno – Pedagogiczna w Bytowie, ul. Gdańska 59, 77 – 100 Bytów.


pkt. 2. Inspektorem Ochrony Danych w Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Bytowie jest Pan Mateusz Zarychta , e-mail: iod@epomerania.pl


pkt. 3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa wyłącznie w zakresie uprawnień wynikających ze       statutu Poradni Psychologiczno - Pedagogicznej w Bytowie.


pkt. 4. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres określony przepisami prawa oraz niezbędny do realizacji celu wskazanego w pkt 3.


pkt. 5. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody (jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody) w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.


pkt. 6. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do UODO gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.


pkt. 7. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne i zgodne z warunkiem zawarcia umowy; brak podania danych będzie wiązał się z brakiem możliwości świadczenia usług oraz nie wywiązania się z umowy, Pani/Pana dane będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania; zautomatyzowane podejmowanie decyzji będzie odbywało się na zasadach wyłącznie do celów serwisowych i sporządzania kopii zapasowych, konsekwencją takiego przetwarzania będzie zapewnienie bezpieczeństwa danych zapasowych na serwerach.

 

mgr Katarzyna Gajewska
Dyrektor Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Bytowie

 

 

Pobierz pliki

Formularz kontaktowy

Poradnia
Psychologiczno-Pedagogiczna
w Bytowie
© 2018-2020 | Polityka prywatności
Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.